Struktury wojewódzkie

logo solidarnej polski 640x0 rozmiar-niestandardowy

Statystyki

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

4331487
Dzisiaj
Wczoraj
Tydzień
Poprzedni tydzień
Miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkich
727
1220
3562
1447953
36491
116013
4331487
Your IP: 18.206.48.142
2019-09-17 09:13


W dniu 06.07.2011r. Zarząd Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu zorganizował zebranie szkoleniowe dla Prezesów Klubów i Działaczy Klubów  Sportowych Klasy Okręgowej  oraz Wydziałów Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu.

Zebraniu Szkoleniowemu przewodniczył Prezes OZPN w Jarosławiu Mieczysław Golba.

  

 Program  Zebrania Szkoleniowego, któremu przewodniczył Prezes OZPN
w Jarosławiu Mieczysław Golba:
 Podsumowanie sezonu 2010/2011
-Sprawozdanie Wydziału Gier,
- Sprawozdanie Wydziału Dyscypliny,
Sprawozdanie Kolegium Sędziów,
Sprawozdanie Wydziału Młodzieżowego,
Wręczenie pucharów drużynom  młodzieżowym za zajęcie I miejsca w sezonie 2010/2011.
Losowanie terminarza klasy okręgowej seniorów na sezon 2011/2012 oraz omówienie Regulaminu Rozgrywek. 
Sprawy związane z licencją dla Klubów na sezon 2011/2012.
Bezpieczeństwo na obiektach sportowych.
Sprawy różne.

 W sezonie 2010/2011 do rozgrywek prowadzonych przez OZPN Jarosław wystartowało 276 drużyn w tym 139 drużyn seniorów oraz 137 drużyn młodzieżowych.

1. Klasa „O” – I grupa – (16 drużyn) Mistrzem Klasy  ,,O” została
drużyna KS „Czuwaj” Przemyśl,  która awansowała do IV ligi, natomiast do klasy ,,A” spadły cztery drużyny : LKS ,,Błękitni” Grzęska,
LKS „Budowlani” Szówsko, MKS „Pogoń-Sokół” Lubaczów
i MKS ,,Roztocze” Narol.
2. Awans do klasy ,,O” seniorów zdobyli mistrzowie klasy ,,A”
3. Grupa przemyska – LKS ,,Tęcza” Kosienice
4. Grupa jarosławska – LKS ,,Start” Pruchnik
5. Grupa przeworska – LKS ,,Cresovia” Krzeczowice
6. Grupa lubaczowska – LKS Miękisz Nowy
7. W klasie „B” I grupa Jarosław mistrzem została drużyna LKS „Iskra”Cieszacin Wielki, a v-ce mistrzem drużyna JKS 1909 Jarosław.
W grupie II Jarosław mistrzem została drużyna LKS „Makovia” Makowisko,
a v-ce mistrzem druzyna KS Koniaczów. W/w drużyny  awansowały do klasy „A” seniorów grupa Jarosławska, natomiast do klasy ,,B” spadły cztery drużyny: TS MKS ,,San” Jarosław, LKS ,,Korona” Tuchla, LKS „Polonia” Korczowa, LKS „Tęcza” Wysock.
8. W klasie „B” grupa Przeworsk mistrzem została drużyna PKS „Unum” Babice, a v-ce mistrzem drużyna LKS ”Gorliczanka” Gorliczyna,
które  awansowały do klasy „A” seniorów grupa Przeworska, natomiast do klasy ,,B” spadły dwie drużyny: LKS „Żuraw” Żurawiczki, LKS „Start” Mirocin.
9. W klasie „B” grupa Przemyśl mistrzem została drużyna LKS „Grom” Wyszatyce, która awansowała do klasy „A” grupa Przemyska, a drużyny
LKS „Fenix” Leszno, LKS  Batycze ukończyły rozgrywki na miejscach
od 2 do 3 i również awansowały do klasy „A” seniorów, natomiast do klasy ,,B” grupa Przemyśl spadły drużyny: LKS Nakło i LKS „Orzeł” Torki.
10. W klasie „B” grupa Lubaczów mistrzem została drużyna LKS ”Gwiazda” Wielkie Oczy, a v-ce mistrzem drużyna LKS „Rolnik” Wólka Krowicka,
które  awansowały do klasy „A” seniorów grupa Lubaczowska, natomiast do klasy ,,B” spadły trzy drużyny: LKS „Czarni” Oleszyce, LKS Ryszkowa Wola i LKS „Victoria” Stary Dzików.

Drużyny młodzieżowe:
w klasie „O” juniorów mistrzem została drużyna LKS „Żurawianka” Żurawica i awansowała do II Ligi Podkarpackiej Juniorów.
- rozgrywki drużyn młodzieżowych były prowadzone w 17 grupach:
juniorzy starsi 5 grup
juniorzy młodsi 5 grupy
juniorzy młodsi „B” 1 grupa
trampkarze starsi 4 grupy
trampkarze młodsi 1 grupa
młodzicy starsi 1 grupa 


W sezonie 2010/2011 przystąpiły do rozgrywek nowe kluby: KS „Victoria” Kidałowice, LKS ,,Korona” Olszany, FC Roźwienica, JKS 1909 Jarosław II, KS „Zryw” Buszkowice.

Do Pucharu Polski w sezonie 2010/2011 przystąpiło 26 drużyn,
do finału awansowały drużyny LKS „Babiś-Syrenka” Roźwienica
i MKS „Orzeł” Przeworsk, w którym zwyciężyła drużyna z Roźwienicy.

Rozgrywki w sezonie 2011/2012 klasy okręgowej seniorów rozpoczną
się w terminie 06/07 sierpnia 2011r:
Zestaw par I kolejki klasy okręgowej: 

1 LKS BABIŚ-SYRENKA ROŹWIENICA - LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA    
2 LKS START PRUCHNIK  - LKS HURAGAN GNIEWCZYNA    
3 LKS MIĘKISZ NOWY - MKS KAŃCZUGA    
4 KS WIĄZOWNICA - LKS GRANICA STUBNO    
5 LKS CRESOVIA KRZECZOWICE - MKS SOKÓŁ SIENIAWA    
6 LKS POGOŃ MAŁKOWICE - LKS BIZON MEDYKA    
7 MKS RADYMNO - LKS SKOŁOSZÓW    
8 LKS TĘCZA KOSIENICE - LKS POGÓRZE ROKIETNICA    

Sprawy bezpieczeństwa na obiektach sportowych omawiali przedstawiciele policji:Komisarz Grzegorz Wojtas - Komenda Wojewódzka Policji
w Rzeszowie oraz Wacław Cząstka Zastępca Komendanta Powiatowej Policji
w Jarosławiu. 
Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jarosławiu zorganizuje szkolenia dla Klubów klasy „A”, „B” i drużyn młodzieżowych w Powiatach:
1. Jarosław - 11.07.2011r
2. Przemyśl – 12.07.2011r
3. Lubaczów – 18.07.2011r
4. Przeworsk - 19.07.2011r

0
0
0
s2sdefault

Biuletyn

III płyta

Płyta "Pozytywni"

IMG 8344

Płyta G7

PPHU "GOLBALUX"

Logo Fabryka Domów 2018 2

Podkarpacki ZPN

logo zpn

PZPN - Łączy nas piłka

photo 454545

Podkarpacki ZPN

biuletyn 1 2017