63481
4665795
Your IP: 3.226.122.74
2020-02-25 12:03

12 października br. Jarosławski Klub Sportowy 1909 Jarosław obchodził 110-lecie istnienia. Podczas uroczystości rozegrano mecz derbowy JKS 1909 Jarosław - KS Wiązownica w ramach rozgrywek IV ligi podkarpackiej. "Czarno-niebiescy" odnieśli skromne zwycięstwo 1-0, a bramkę na wagę "3" punktów zdobył w 41' minucie meczu Kamil Bała. Zaraz po zakończeniu spotkania na boisko wybiegli Oldboje JKS-u oraz Drużyna Bogdana Zająca, którzy rozegrali mecz pokazowy 2x30min. W przerwie meczu zostały wręczone nagrody pamiątkowe m.in. odznaki klubowe, puchary, oraz inne pamiątkowe statuetki, które wręczył Senator RP, Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej -Mieczysław Golba. Dodatkową atrakcją, były licytacje sportowych pamiątek z autografami: m.in. koszulek Roberta Lewandowskiego i Łukasza Piszczka oraz piłki Agnieszki Radwańskiej.